Vaurioauto passenger cars Ford

Vaurioauto  passenger cars Ford Focus Cabrio 1.6 Cool & Sound 2011/11

Ford Focus

Cabrio 1.6 Cool & Sound

Ensimmäinen rekisteröinti: 20112011
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 164.000164.000
Vaurioauto  passenger cars Ford Focus 1.0 Trend 2016/3

Ford Focus

1.0 Trend

Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 270.000270.000
Vaurioauto  passenger cars Ford Focus 1.0 Hybride Camera Navi 6-Bak 2020/10
vientihinta
€ 4.350

Ford Focus

1.0 Hybride Camera Navi 6-Bak

€ 4.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: hybridi bensiinihybridi bensiini
matkamittarin lukema: 174.000174.000
Vaurioauto  passenger cars Ford Ka Airco Radio/CD 2011/12

Ford Ka

Airco Radio/CD

€ 950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20112011
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 192.000192.000
Vaurioauto  passenger cars Ford Focus 1.0 Titanium AIRCO CRUISE NAVI 2018/4

Ford Focus

1.0 Titanium AIRCO CRUISE NAVI

€ 2.300
Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 185.094185.094
Vaurioauto  passenger cars Ford Puma  2022/7
vientihinta
€ 7.950

Ford Puma

Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 53.26753.267
Vaurioauto  passenger cars Ford Focus 1.6 TDCI Trend (Stationwagen 5-dr.) 2012/10

Ford Focus

1.6 TDCI Trend (Stationwagen 5-dr.)

€ 850
Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 278.025278.025
Vaurioauto  passenger cars Ford Fiesta NW MOD 5 drs Ford Fiesta 1.1 Trend COOL 2019/6
vientihinta
€ 4.450

Ford Fiesta

NW MOD 5 drs Ford Fiesta 1.1 Trend COOL

€ 4.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 93.00093.000
Vaurioauto  passenger cars Ford Transit Transit tourneo 2.2 9 Personenbus airco 2011/3
vientihinta
€ 3.600

Ford Transit

Transit tourneo 2.2 9 Personenbus airco

€ 3.600
Ensimmäinen rekisteröinti: 20112011
polttoainetta: dieseldiesel
Vaurioauto  passenger cars Ford Focus Wagon ST-Line 140 EcoBoost 2018/4
vientihinta
€ 4.800

Ford Focus

Wagon ST-Line 140 EcoBoost

€ 4.800
Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 196.620196.620
Vaurioauto  passenger cars Ford Puma 1.0 EcoBoost Hybrid Titanium Apple/Android Navi Cruise Camera LRHZ SHZ 2022/12
vientihinta
€ 3.678

Ford Puma

1.0 EcoBoost Hybrid Titanium Apple/Android Navi Cruise Camera LRHZ SHZ

€ 6.450
Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 81.49381.493
Vaurioauto  passenger cars Ford Transit Transit Custom Van 2.0 TDCi 16V Eco Blue 105 (YLFS) [77kW]  (12-2015/1=
2-2023) 2018/5

Ford Transit

Transit Custom Van 2.0 TDCi 16V Eco Blue 105 (YLFS) [77kW] (12-2015/1= 2-2023)

€ 2.995
Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 280.160280.160

Ford Vaurioauto passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Ford auton avulla voit ostaa Ford edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Ford vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Ford vaurioituneet automallit

Alustamme kautta voit helposti etsiä ja löytää ihanteellisen nimen vaurioituneen auton. Valitse haluamasi malli, valmistusvuosi, polttoainetyyppi ja voimansiirtotyyppi ja näet välittömästi koko tuotevalikoiman kaikilla tytäryhtiöillä. Jälleenmyyjien varastostamme löydät muun muassa:

Ford purkamassa autoja ja käytettyjä Ford osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Ford purettuja autoja ja käytettyjä Ford osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman